Zdrowie

  • 16 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 2159

Tyskie pielęgniarki i położne nagrodzone "Diamentowymi Czepkami"!

Na uroczystej gali, która odbyła się we wtorek 14 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, Międzynarodowego Dnia Położnej oraz Dnia Położnej w Polsce, zorganizowanej przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach wyróżniono statuetkami “Diamentowych Czepków” pracujące w szpitalu Megrez Pielęgniarki i Położne.

Tyskie pielęgniarki i położne nagrodzone "Diamentowymi czepkami"! - 14.05.2024 · fot. Szpital Megrez


Nagrodę otrzymały:

  • Bogumiła Krupińska - pracuje w podmiotach leczniczych od 40 lat jako pielęgniarka w Oddziale Neurologicznym, Noworodkowym, Chorób Wewnętrznych i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologicznym, obecnie jako Koordynator ds. leczenia onkologicznego, jest wykładowcą na uczelniach wyższych kształcących pielęgniarki oraz w szkołach dla opiekunów medycznych. Pielęgniarka specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego.
  • Bożena Oślizło - pracuje w zawodzie od 35 lat, jako pielęgniarka w Oddziale Położniczym, w Poradni Ginekologiczno-Położniczej, jako Koordynator Poradni Specjalistycznej, obecnie jako pielęgniarka operacyjna w Oddziale Otolaryngologicznym. Pielęgniarka Specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego.
  • Elżbieta Klachacz - pracuje w zawodzie pielęgniarki od ponad 36 lat, początkowo w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, od wielu lat w Oddziale Otolaryngologicznym.
  • Barbara Kotłowska - pracuje w zawodzie położnej ponad 36 lat, pracowała jako położna w Oddziale Noworodkowym, Położniczym następnie jako Położna oddziałowa Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej, a obecnie jako położna odcinkowa w tym oddziale, opiekun praktyk zawodowych uczelni wyższych kształcących położne. Położna Specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego.


Ponadto nominowana do nagrody przez GCM w Ochojcu została pielęgniarka zatrudniona również w MEGREZ Sp. z o.o. Grażyna Malik, która pracuje w zawodzie pielęgniarki od blisko 40 lat i jest specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego.

Nagrody wręczyła Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych Pani dr n. med. Anna Janik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim paniom!

ar / tychy.info

źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.