Zdrowie

  • 11 kwietnia 2024
  • 14 maja 2024
  • wyświetleń: 1619

Bezpłatna mammografia w Tychach. Kto może skorzystać?

Za nami:

Tyszanki w wieku 45 - 74 lat mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w mobilnej pracowni, które odbędą się 14 maja przy markecie Kaufland w Tychach.

Aparat do mammografii
Aparat do mammografii · fot. UM Tychy


LUX MED zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej 14 maja przy markecie Kaufland, ul. Księdza Tischnera 1. Rejestracja pod numerem telefonu: 22 880 90 80 wew. 3.

Mammografię w programie można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Organizator prosi o stawienie się na badanie w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii, Programu Profilaktyki Raka Piersi i innych badaniach z zakresu diagnostyki obrazowej znajdziecie Państwo na stronie http://www.luxmed-diagnostyka.pl.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.