Zdrowie

  • 11 kwietnia 2024
  • 14 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 1007

4 Strony SPA w Wodnej Wieży w Pszczynie! Teraz rabat 10% na hasło tychy.info

Artykuł sponsorowany:

4 Strony SPA w Wodnej Wieży w Pszczynie to kameralna przestrzeń relaksu, pielęgnacji i terapii. Nasza filozofia, zainspirowana czterema stronami świata, bazuje na holistycznym podejściu do zdrowia i urody.

4 Strony SPA / Wodna Wieża / Pszczyna, ul. Kilińskiego 5


Wiemy, że wschodnia mądrość, zachodnia wiedza, północne przywiązanie do natury i południowa radość życia we wspólnym działaniu przynoszą najlepsze efekty. Wykreowana w naszych wnętrzach strefa SPA to miejsce nieoczywiste, intrygujące, o magicznym klimacie.

Znajdują się tu trzy profesjonalne gabinety, w których wykonywane są zabiegi manualne na twarz i ciało, masaże relaksacyjne, rewitalizacyjne i odmładzające, a także naturalne terapie w tradycyjnym kanonie wschodu. Oferujemy akupunkturę terapeutyczną, estetyczną i refleksologię.

W holistyczny sposób dbamy o naszych Gości - ich piękno, energię, wzmocnienie odporności i procesów regeneracyjnych, pomagamy zniwelować przeciążenia, bóle i dolegliwości cywilizacyjne. Eksperci z zakresu naturoterapii, fizjoterapii, masażu, akupunktury i refleksologii oferują szereg naturalnych zabiegów, wyszukanych rytuałów SPA oraz swoją ogromną wiedzę i doświadczenie gabinetowe.

Łaźnia w Wodnej Wieży to butikowe saunarium, strefa mokrych rytuałów oczyszczenia, odżywienia i wypoczynku. Nawiązując do jednej z historycznych funkcji budynku - łaźni miejskiej i w duchu czerpania inspiracji z czterech stron świata, stworzyliśmy niezwykłe miejsce, gdzie skorzystać można z tradycyjnego tureckiego i marokańskiego Hammam, autorskiego Hammam borowinowo - solankowego, a także kąpieli relaksacyjnych, terapeutycznych oraz sesji sauny suchej i mokrej.

Łaźnię oddajemy na wyłączne, prywatne użytkowanie Gości, aby zapewnić idealnie intymne warunki doświadczania tych niepowtarzalnych wrażeń celebracji dobrostanu ciała i ducha.

UWAGA! Teraz na hasło tychy.info otrzymasz rabat w wysokości 10% przy rachunku! Oferta ważna jest od 11 do 24 kwietnia!


4 Strony SPA / Wodna WieżaRezerwacji zabiegów w SPA oraz Łaźni dokonać można pod nr telefonu 32 438 85 83.

Restauracji Steampunk w Wodnej Wieży


Wodna Wieża / Pszczyna, ul. Kilińskiego 5 / wodna-wieza.plTickets Bistro & Wine


Restauracja Steampunk


SPA 4 Strony


Recepcja i Apartamenty
  • tel. 32 438 85 80
Wodna Wieża w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża w Pszczynie" podaj
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża w Pszczynie" podaj