Zdrowie

  • 6 marca 2024
  • 9 marca 2024
  • wyświetleń: 914

Kibice wraz z klubem i piłkarzami chcą wyremontować pomieszczenia Hospicjum im. Św. Kaliksta I

Tym razem klub piłkarski GKS Tychy kieruje pomoc w stronę Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach. Dzięki zebranym środkom w najbliższym czasie piłkarze i kibice klubu wspólnie wyremontują pomieszczenia Hospicjum.

Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach, wolontariat
Kibice wraz z klubem chcą wyremontować pomieszczenia Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach · fot. Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach


Klub Piłkarski GKS Tychy zachęca wszystkich, którzy chcą się zaangażować, do wsparcia organizacji. Można wpłacać nawet najdrobniejsze kwoty na konto stowarzyszenia: 38 1020 2528 0000 0902 0014 8023, z dopiskiem: GKS_POMAGAMY [/i]- mówią przedstawiciele klubu.

- Dzięki zebranym środkom w najbliższym czasie, wraz z piłkarzami i kibicami naszego klubu, chcemy wyremontować pomieszczenia Hospicjum. Zaangażowanie klubu w tym zakresie będzie wielowymiarowe, a to jedna z okazji do pomocy osobom dotkniętym przez los - mówi Marcin Ćwikła, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży KP GKS Tychy.

- Ideą opieki hospicyjnej jest poprawienie jakości życia pacjentów, łagodzenie bólu, opanowanie lęku a także wsparcie rodzin pacjentów oraz osieroconych. Dzięki współpracy z GKS-em Tychy możemy spokojniej patrzeć w przyszłość. Dzięki wsparciu klubu sale chorych i korytarze naszego ośrodka zostaną wyremontowane. Wsparcie finansowe będzie również ogromną pomocą w zakupie środków opatrunkowych. Bardzo się cieszę z tej współpracy, ponieważ GKS Tychy POMAGA i to jest piękne - dodała Ilona Słomian, Prezes Zarządu Społecznego Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach.

Partnerami w akcji dobroczynnej jest Stowarzyszenie GKS-u Tychy oraz Tyski Fan.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.