Reklama

Zdrowie

  • 25 lipca 2023
  • wyświetleń: 407

[WIDEO] Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój okiem kamery

Zobaczcie, co nowego słychać w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój! A dzieje się bardzo wiele, o czym na antenie Sfera TV rozmawiali Jarosław Wieszołek - prezes zarządu Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o. oraz lek. med. Ewa Biskupek - ortopeda, traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej.Już niebawem planowane jest otwarcie dla kuracjuszy i gości dwóch dużych inwestycji: Starej Pijalni, która po remoncie służyć będzie do krenoterapii czyli terapii wodami leczniczymi oraz Inhalatorium wraz z Eko-zakątkiem - zwycięskiego projektu w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dodatkowo Uzdrowisko dołączyło do grupy placówek medycznych, w których można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne zalecane dla osób powyżej 40 roku życia.

Dzięki specjalistycznym pracowniom diagnostycznym, nowoczesnemu sprzętowi oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi możliwe jest przeprowadzenie zalecanych badań w ramach projektu, a także dodatkowych badań, jeśli pacjent ma taką potrzebę.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o.

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Uzdrowiskowa 54

tel. 324492000
fax 324492117Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.