tychy.info

Reklama

Telewizja

  • 30 grudnia 2019
  • 14 stycznia 2020

28. Finał WOŚP w Tychach: zebrano ponad 120 tys. zł!

W niedzielę w całej Polsce grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której wolontariusze zbierali datki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Tyski sztab WOŚP na finał przygotował wiele wydarzeń. Podczas akcji w Tychach zebrano ponad 120 tys. zł!

28. Finał WOŚP w Tychach - 12.01.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W sobotę, 11 stycznia w pubie Underground (ryneczek na os. K) odbył się koncert, w którym wystąpili: 032, Cukier, Moleskin, Warhlack, Holyguns i GalHan. W przerwach między koncertami zorganizowano licytacje. Tego dnia od 10.00 - 13.00 do swojej siedziby ( DH Baron II piętro) zaprosił też TEB Edukacja. W zamian za datki do puszki WOŚP w pracowniach szkoły można było skorzystać m.in. z zabiegu parafinowego na dłonie, masażu relaksacyjnego. Przygotowano także niespodzianki dla dzieci.

28. Finał WOŚP w Tychach - 12.01.2020
28. Finał WOŚP w Tychach - 12.01.2020 · fot. BM / tychy.info


W niedzielę, 12 stycznia na Placu Baczyńskiego odbył się tyski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 11.00 do 23.00 zaplanowano szereg atrakcji: m.in. można było obejrzeć samochody terenowe, zabytkowe pojazdy udostępnione przez Tyski Ruch Klasyków. Na placu stanął także basen, w którym morsowali amatorzy lodowatych kąpieli. Chętni mogli także wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych i zabawie sensorycznej, a także zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Wstępne wyniki 28. Tyskiego Finału WOŚP


  • Wolontariusze Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich - ponad 80 tys. zł,
  • Tyski Sztab WOŚP - pl. Baczyńskiego - 25 tys. zł,
  • Harcerze - 16 tys. zł.


Razem w Tychach zebrano ponad 120 tys. złotych!

Loading...


Więcej zdjęć z 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tychach znajdziecie TUTAJ, a ze Światełka do Nieba - TUTAJ.

Z kolei 18 stycznia o 16.30 na Stadionie Zimowym odbędzie się tradycyjna już impreza „Hokej z gwiazdami”. W tym roku hokejowa reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z drużyną telewizji TVN i ich przyjaciółmi. Nie zabraknie znanych twarzy ze świata telewizji, kabaretu i muzyki.

W tegoroczny WOŚP włączył się również Wodny Park Tychy. W ramach aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować nazwę dla ronda znajdującego się przy Wodnym Parku Tychy.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.