tychy.info

Reklama

Telewizja

  • 16 listopada 2019
  • 19 listopada 2019

Pszczyńsko-tyski zespół Chłodno wydał swój pierwszy klip

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni tego roku. Tworzą go pszczynianin Szymek Pałyz i tyszanka Julka Zastryżna. W piątek, 15 listopada światło dzienne ujrzał ich pierwszy klip, zapowiadający debiutancką epkę.

W swoich utworach muzycy łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. - Opowiadamy o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami - mówią o sobie Julka i Szymon.

Zespół Chłodno
Zespół Chłodno


Chłodno - (S)pokój
tekst / muzyka: Szymon Pałyz / Julia Zastryżna
mix / mastering: Bartosz Kurpiński/Fun Above All Studio
Video/zdjęcia: Kamil Antczak

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.