Reklama

Telewizja

  • 7 sierpnia 2023
  • 12 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3846

[WIDEO] From Tychy to Impossible. Spot Adidasa z udziałem naszego piłkarza!

Historia Kuby Kiwiora rozpoczęła się na jednym z tyskich osiedli. Teraz piłkarz wystąpił w spocie w ramach kampanii adidas Football „From Tychy to Impossible”. Nasze miasto też stało się bohaterem wideo! Historię opowiedziała Luiza Kozielska, zawodniczka KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Zobaczcie!

Loading...


Przypomnijmy: 23-letni piłkarz z Tychów, którego w grudniu oglądaliśmy na mundialu w Katarze, w styczniu został piłkarzem Arsenalu Londyn jako czwarty Polak w historii. W czerwcu zdobył pierwszego gola w Reprezentacji Polski, dzięki czemu nasz kraj wygrał w meczu towarzyskim z Niemcami na Stadionie Narodowym. Kiwior swoją karierę rozpoczynał w tyskich klubach - Chrzcicielu i Gromie, później trafił do UKS GKS Tychy. Zanim trafił do Arsenalu, reprezentował włoską Spezię Calcio. W czerwcu w kościele Marii Magdaleny w Tychach wziął ślub z Claudią Kowalczyk.

W lipcu natomiast, również w ramach kampanii „Impossible is nothing” marki Adidas, na elewacji bloku przy ul. Edukacji, w którym Kuba się wychował, powstał mural.

Zdjęcia i szczegóły: [ZDJĘCIA] Mural z wizerunkiem naszej piłkarskiej dumy już gotowy!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.