tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2020
  • 17 października 2020

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu. Policja prosi o pomoc świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 9 lipca na al. Niepodległości w Tychach. W zdarzeniu ucierpiał potrącony rowerzysta, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Osoby, które mają informacje na temat tego wypadku, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości
Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości - 9.07.2020 · fot. 112Tychy


Kierujący samochodem marki Audi A4 potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 82-letniego rowerzystę. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł w szpitalu kilka dni po zdarzeniu. Policjanci proszą o kontakt świadków tego wypadku, w tym również osoby, które mogłyby zarejestrować zdarzenie przy użyciu kamery samochodowej.

Śledczy w szczególności proszą, by zgłosił się mężczyzna, który poruszał się samochodem marki Suzuki i zasygnalizował przejeżdżającym policjantom, że ktoś potrzebuje pomocy, bo doszło do wypadku. Mężczyzna ten może posiadać istotne dla śledztwa informacje.

Wszyscy świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.