tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2020

Osobówka zderzyła się z trolejbusem na al. Piłsudskiego

W poniedziałek, 12 października około godziny 13:50 na al. Piłsudskiego w rejonie warsztatu samochodowego i stacji kontroli pojazdów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i trolejbusu. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały ZRM, zastępy JRG Tychy oraz patrol Policji.

Osobówka zderzyła się trolejbusem na al. Piłsudskiego
Osobówka zderzyła się z trolejbusem na al. Piłsudskiego - 12.10.2020 · fot. 112Tychy


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca osobowego Chevroleta, który nie zachował ostrożności przy zmianie pasa ruchu i doprowadził do zderzenia z trolejbusem. Na szczęście kierowcy obu pojazdów, jak i pasażerowie pojazdu komunikacji miejskiej nie doznali poważniejszych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

Osobówka zderzyła się trolejbusem na al. Piłsudskiego
Osobówka zderzyła się z trolejbusem na al. Piłsudskiego - 12.10.2020 · fot. 112Tychy


Prawy pas w kierunku terenów przemysłowych został wyłączony z ruchu. Po około czterdziestu minutach działania służb na miejscu zostały zakończone. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.