tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2020

Nieznani sprawcy ukradli dwa radioodtwarzacze warte blisko 600 zł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży dwóch radioodtwarzaczy CD. W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Policja szuka mężczyzn mogących mieć inofmracje ws. kradzieży · fot. KMP Tychy


Do kradzieży doszło 6 maja około godziny 19.30 w sklepie przy ul. Katowickiej w Tychach. Nieznani sprawcy ukradli dwa radioodtwarzacze wartości blisko 600 złotych. Zawiadomienie w sprawie tej kradzieży policjanci otrzymali we wrześniu, a w toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczyli zdjęcia, na których zostały zarejestrowane osoby, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych osób.

Świadkowie zdarzenia bądź osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.