Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2020

Ze sklepu przy ul. Sikorskiego skradziono alkohol

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży alkoholu ze sklepu przy ul. Sikorskiego w Tychach. W toku prowadzonego postępowania śledczy zabezpieczyli zdjęcia osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, proszeni są o kontakt z policjantami.

Ten mężczyzna może mieć istotne informacje na temat kradzieży alkoholu · fot. KMP Tychy


Na początku września do Komendy Miejskiej Policji w Tychach wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży alkoholu na kwotę ponad tysiąc złotych. Do zdarzenia doszło 12 lutego 2020 roku około godziny 13.15. W toku prowadzonego dochodzenia policjanci zabezpieczyli zdjęcie, na którym został zarejestrowany nieznany mężczyzna, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej osoby.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.