tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2020

MasterChef: Rafał Fidyt kontra filozofia zero waste

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Za nami 6. odcinek programu "MasterChef 9". Motywem przewodnim była filozofia zero waste. Rafał Fidyt dobrze poradził sobie z roladą wołową z kuchennych pozostałości i dorszem na cydrowo-cytrynowym risotto. Za to danie otrzymał wyróżnienie! Tyszaninowi będziemy kibicować w kolejnych odcinkach!

Rafał Fidyt w programie MasterChef
Rafał Fidyt w programie MasterChef · fot. TVN / materiały prasowe


W 6. odcinku programu "MasterChef" zawodnicy udowodnili , że można świadomie i odpowiedzialnie gotować, nie marnując żywności. Uczestnicy przygotowali przepyszne dania ze składników, które zostały jurorom po gotowaniu bigosu, leczo i gulaszu z poprzedniego odcinka. Rafał zdecydował się przygotować roladę wołową. W konkurencji najlepsza okazała się i nagrodę zdobyła Ola, która następnie udzieliła lekcji gotowania pozostałym zawodnikom.

Ola pokazała innym, jak przygotować dorsza na cydrowo-cytrynowym risotto. Później reszta zawodników miała 60 minut na przygotowanie takiego samego dania. Z zadaniem najlepiej poradzili sobie Rafał Fidyt, a także Karolina oraz Janek.

6. odcinek MasterChefa możecie oglądać na platformie player.pl.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj