tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2020

Ostrzejsze obostrzenia, nowe zasady na Stadionie Zimowym

Kolejne obostrzenia w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Polski rząd zaostrzył politykę walki z pandemią. Od soboty strefa żółta zostaje rozszerzona na cały kraj. Niestety ma to bezpośredni wpływ na wydarzenia sportowe. Zgodnie z wytycznymi na trybunach zasiądzie tylko 25 procent kibiców. W praktyce liczba dostępnych miejsc na Stadionie Zimowym w Tychach została ograniczona do 633.

Stadion Zimowy
Kibice na Stadionie Zimowym · fot. Michał Giel


Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie sprzedażą karnetów, nie wszyscy kibice będą mogli obserwować spotkania Mistrzów Polski z wysokości trybun.

W związku z powyższym najbliższe spotkania hokeistów GKS Tychy zobaczą kibice, którzy jako pierwsi pojawią się na Stadionie Zimowym. W momencie kiedy licznik wejść zatrzyma się na 633, organizator meczu będzie zobowiązany do zaprzestania wpuszczania kibiców na obiekt.

Karnety

Kibice, którzy nie wejdą na mecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc otrzymają jednak rekompensatę. Muszą tylko udać się do kasy reklamacyjnej i na podstawie okazania karnetu zostaną im zwrócone pieniądze.

Należy jednak pamiętać, że czas na reklamację mija z upływem zakończenia pierwszej tercji danego spotkania. Ponadto należy podkreślić, iż bezwzględnym warunkiem uwzględnienia reklamacji jest zapełnienie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami i odmowa wejścia na Stadion Zimowy w Tychach konkretnej osoby. Sama rezygnacja z próby wejścia na obiekt, czy też brak jego maksymalnego zapełnienia nie stanowi podstawy reklamacji. Więcej informacji na stronie www.gkstychy.info.

Bilety

Sprzedaż na pojedyncze spotkania została w tej chwili zamknięta. Pierwszeństwo mają kibice, którzy zakupili karnet. Wyjątkiem będzie tylko niedzielny mecz z Ciarko Sanok. Osoby, które nabyły już wejściówkę będą mogły wejść na Stadion Zimowym pod warunkiem, że liczba wejść nie przekroczy 633. W przeciwnym razie każdy kto kupił bilet odzyska pieniądze w kasie reklamacyjnej.

Superpuchar Polski

Sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie jest cały czas otwarta. Liczba miejsc jest również ograniczona do 633. W sprzedaży pozostały już ostatnie wejściówki.

Ponadto kibice są proszeni o stosowanie się do wszystkich wytycznych związanych z obostrzeniami COVID-19:

  • przed wejściem na teren obiektu zdezynfekuj ręce,
  • zachowaj bezpieczną odległość,
  • poruszanie się po obiekcie z zakrytymi ustami i nosem,
  • zajmowanie miejsc oznaczonych specjalną naklejką,
  • stosowanie się do komunikatów spikera,
  • jeśli źle się czujesz, zostań w domu.


W wypadku korekty lub zmian obostrzeń, Klub będzie reagował stosownie do zmieniającej się sytuacji. O wszelkich zmianach GKS Tychy będzie informować na bieżąco.

ar / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.