Wiadomości

  • 9 października 2020
  • wyświetleń: 2374

[ZDJĘCIA] Rowerzysta potrącony na przejeździe dla rowerów

W czwartek, 8 października około godziny 17:30 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na ul. Jaśkowickiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Borową. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrole policji.

Potrącenie rowerzysty na ul. Jaśkowickiej - 8.10.2020 · fot. 112Tychy


Do potrącenia rowerzysty przez osobowego Opla doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną ścieżką rowerową (znak D-6B). Strażacy udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pierwszej pomocy, a następnie przekazali go pod opiekę ratowników medycznych. Poszkodowany rowerzysta z urazem głowy został przetransportowany do szpitala w Pszczynie.

Kierująca Oplem kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa. Na czas działań oraz wykonania dokumentacji przez policyjnego technika kryminalistyki policjanci podjęli ręczną regulację ruchem na skrzyżowaniu ul. Jaśkowicka - Borowa. Po około półtorej godzinie działania zostały zakończone.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.