tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 października 2020

Zachwyć się blaskiem charmsów, nosząc je na ręce! Jakie motywy są w modzie?

Materiał partnera:

Bransoletki z charmsami podbijają serca kobiet na całym świecie. Tworzenie własnych, autorskich kompozycji z ozdobnych koralików, to czynność uwielbiana przez miłośniczki dobrego stylu. Mnogość wzorów i odsłon charmsów potrafi jednak przysporzyć problemów z wyborem tych kilku najpiękniejszych. W niniejszym poradniku poruszamy temat trendów: co jest obecnie w modzie? Przekonaj się i znajdź inspirację!

bransoletka charms


Charmsy, zawieszki i dużo więcej. To Ty decydujesz o wyglądzie bransoletkiMożliwość noszenia biżuterii, która wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzymy, nie pozwala z niej nie skorzystać. Dlatego następnym razem, stając przed wyborem ozdoby, zwróć uwagę na bransoletki typu charms. Są one dedykowane pasjonatkom dobrego stylu z nutką indywidualizmu. Noszone na co dzień stają się biżuteryjnym towarzyszem, bez którego trudno wyobrazić sobie wyjście z domu! Na to, jakie akcenty znajdą się na bransoletce, wpływ masz wyłącznie Ty - zawieszki, charmsy, małe i duże koraliki ze srebra złota, zdobione emalią bądź kryształkami - to wszystko może tworzyć Twoją ozdobę. Sama decydujesz o kolejności charmsów oraz o ich ilości. Co za tym idzie, nosisz dokładnie taką bransoletkę, jaka Ci się podoba. Warto dodać, że nowoczesne sklepy i pracownie jubilerskie, umożliwiają klientom skorzystanie z usługi grawerowania. Pokrywając charms dedykacją lub innym napisem, można nadać mu wyjątkowy charakter. Takie rozwiązanie jest dostępne w sklepie z biżuterią MARKIZA, gdzie można zamówić modne grawerowane bransoletki ze srebra najwyższej próby.

Przegląd aktualnych trendów: znajdź oryginalne i modne charmsy dla siebieNowoczesna bransoletka charms może składać się z bazy i jednego koralika lub całego zestawu charmsów, tworzących spójną całość. Jak się okazuje, wśród popularnych wzorów prym wiodą charmsy w postaci ażurowych kuleczek. Wycięte w nich kwiatuszki, listki lub gwiazdki znakomicie pasują do wszystkich stylizacji. Równie ciekawe okazują się charmsy w kształcie serduszek. Można na nich wygrawerować imię albo datę, a tym samym sprawić, że będą miały wyraz symboliczny. Do chętnie noszonych charmsów zaliczamy też te z motywem zwierzęcym: psie i kocie łapki pięknie prezentują się na bransoletkach, a przy okazji wyrażają miłość do pupili. Modne oraz dostępne w atrakcyjnych cenach charmsy zamówisz na stronie Pracowni Złotniczej Markiza. Obejrzyj najnowsze kolekcje i wybierz biżuterię, która Cię oczaruje!