tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2020
  • 19 października 2020

Uniwersytet Małego Przedsiębiorcy - rekrutacja na darmowe zajęcia

Za nami:

Chcesz, aby Twoje dziecko dowiedziało się czegoś o przedsiębiorczości? Pragniesz, aby uczyło się przydatnych dla niego informacji w miłej atmosferze? Zapisz je na darmowe zajęcia w ramach Uniwersytetu Małego Przedsiębiorcy!

UMP jest bezpłatnym i innowacyjnym projektem, dzięki któremu Twoje dziecko pozna, czym naprawdę jest przedsiębiorczość i wyzwoli w sobie cechy tak bardzo przydatne w XXI w. jak: zaradność, komunikatywność, kreatywność. Zajęcia poprowadzi grupa doświadczonych trenerów, wykładowców akademickich i psychologów.

  • Kto może być uczestnikiem projektu? Dzieci w wieku 10-13 lat zamieszkałe w Tychach i okolicach.
  • Gdzie i kiedy będą odbywały się zajęcia? W każdą sobotę w galerii Strefart ul. Fabryczna 2, Tychy w godzinach 10-11:30.
  • Ile trwa projekt? 10 spotkań x 1,5h.
  • Jak wygląda program zajęć? Zajęcia podzielone są na część teoretyczną, podczas której dzieci nauczą się jak oszczędzać, skąd się biorą pieniądze, technik negocjacyjnych, a także poznają inspirujące historie najmłodszych milionerów świata. Podczas zajęć praktycznych nauczą się jak zakładać stronę internetową, kręcić reklamę za pomocą telefonu komórkowego oraz sprzedawać wyprodukowaną przez siebie lemoniadę.
  • Co zrobić, aby się zakwalifikować? Wystarczy napisać na adres ump@europahouse.eu wiadomość z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego warto być swoim własnym szefem?” (odpowiedź może być stworzona z pomocą rodziców)


Rekrutacja trwa do 26 października. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybranych zostanie 12 dzieci, które staną się pierwszymi w historii absolwentami Uniwersytetu Małego Przedsiębiorcy. W ramach projektu przewidziano liczne gry logiczne, strategiczne, które będą miały za zadanie wyzwolić w dzieciach małych przedsiębiorców.

Realizatorem projektu finansowanego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną jest Fundacja „Europa House”.

Uniwersytet Małego Przedsiębiorcy

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.