tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 października 2020

[WYNIK HOKEJ] GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:2

Kolejne zwycięstwo! W niedzielnym meczu GKS Tychy wygrało z drużyną Ciarko STS Sanok 3:2. Trzy punkty zostają w Tychach!

gks hokej


Drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Majkowskiego podjęła w Tychach podopiecznych Marka Ziętary. Było to drugie w tym sezonie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w Polskiej Hokej Lidze. Spotkanie dla obu drużyn było pierwszym w drugiej rundzie PHL.

Wyjątkowo męczące okazało się dla tyszan spotkanie 10. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Trójkolorowi błyskawicznie objęli prowadzenie, ale później ciężko było im znaleźć sposób na Patrika Spesnego. O losach meczu zadecydował gol Kacpra Gruźli, który na niespełna pięć minut przed końcem posłał krążek do siatki obok leżącego bramkarza.

GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
1:0 Ladislav Havlik - Christian Mroczkowski (00:43)
1:1 Riku Sihvonen - Jasperi Viikila (10:23)
2:1 Christian Mroczkowski - Patryk Wronka - Peter Novajovsky (13:49) 5/4
2:2 Mateusz Wilusz - Marcin Biały - Karol Biłas (22:15)
3:2 Kacper Gruźla - Bartosz Ciura (55:26)

Skład GKS Tychy: Lewartowski (Murray) - Havlik, Novajovsky; Mroczkowski, Komorski, Wronka - Seed, Kotlorz; Witecki, Galant, Marzec - Pociecha, Ciura; Krzyżek, Rzeszutko, Gruźla - Bizacki, Kogut, Gościński, Dupuy, Jeziorski.

ar / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.