tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2020

Z ul. Barona skradziono samochód wart około 230 tysięcy złotych

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Audi Q3 o wartości około 230 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia na ulicy Barona w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Mężczyzna może mieć informacje ws. kradzieży samochodu · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego śledztwa zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej osoby.

Rysopis: mężczyzna średniego wzrostu, średniej budowy ciała, niebieska czapka z daszkiem na głowie typu „kaszkiet”, przeciwsłoneczne okulary, maska koloru czarnego na twarzy, ubrany w brązową koszulkę typu t-shirt, czarna torba na ramieniu, niebieskie spodnie jeansowe, sandały.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.