tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2020

Ze sklepów skradziono alkohol, art. spożywcze i przemysłowe za 1600 zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży alkoholu, artykułów spożywczych i przemysłowych o wartości ponad 1600 złotych. Do kradzieży doszło 20 czerwca w sklepach przy ul. Armii Krajowej oraz przy ul. Kopernika w Tychach.

ci mężczyźni mogą posiadać informacje nt. kradzieży
Ci mężczyźni mogą posiadać informacje nt. kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, lekko otyły, krępej, budowy ciała, ubrany w szarą dresową bluzę m-ki Adidas, ciemne dresowe spodnie, czarne buty sportowe z białymi podeszwami m-ki Nike, czarne, krótkie włosy, na twarzy maseczka.

2. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, blond, bez zarostu, ubrany w dresową bluzę w odcieniach czerwieni z napisem z przodu ILLEGAL, ciemne spodnie, ciemne buty.

3. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, bez zarostu, ubrany w koszulkę typu T-shirt z nadrukiem marki 4F, spodnie dresowe koloru niebieskiego marki 4f, czarne sportowe buty typu adidas.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.