Wiadomości

 • 30 września 2020
 • wyświetleń: 1171

Rabaty LAST MINUTE na kursy dziecięce TEDDY EDDIE i dla dorosłych do 300zł

Artykuł sponsorowany:

W tym tygodniu w Tychach na osiedlu H, przy ulicy Kopernika 1B ruszają zajęcia z języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat słynną już w całej Polsce metodą Teddy Eddie, która stała się tak popularna, że przekroczyła granicę i zaczęła także podbijać szkoły językowe u naszych południowych sąsiadów w Czechach i na Słowacji. Za tydzień natomiast swoje pierwsze zajęcia z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego, japońskiego, czeskiego, portugalskiego i polskiego dla obcokrajowców rozpoczynają starsze dzieci, młodzież i dorośli. A wszystko to w BEST Centrum Języków Obcych

BEST Centrum Języków Obcych jest jedną z pięciu najlepszych szkół językowych w Polsce wg najnowszego rankingu Book Of Lists renomowanego wydawnictwa Warsaw Business Journal. Na pewno warto zapisać się do tej szkoły, zwłaszcza, że przygotowała specjalną promocję LAST MINUTE dla wszystkich tych, którzy dopiero co wrócili z wakacji, czekali na swój plan w szkole czy na uczelni, a może po prostu odłożyli zapis na później. To ostatni moment aby załapać się na kurs w tej popularnej i renomowanej szkole i to z dobrym rabatem.

Szkoła języków BEST CJO


Szkoła BEST CJO właśnie opublikowała listę RABATÓW LAST MINUTE dochodzących nawet do 300 zł, z której można wyczytać m.in. iż:
 • Największy rabat, bo aż 300 zł można otrzymać na zajęcia języka szwedzkiego i czeskiego stacjonarnie, a także z języka japońskiego online.
 • Zajęcia z angielskiego dla pracujących na zmiany można kupić o 250 zł taniej a same zajęcia poranne o 180zł taniej.
 • Rabat na wszystkie sobotnie kursy z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego wynosi aż 220 zł.
 • Zajęcia stacjonarne z angielskiego, włoskiego, francuskiego, japońskiego i norweskiego na poziomie podstawowym A1 w grupie dorosłej można kupić w promocji taniej o 200 zł
 • Kursy maturalne zarówno z matury rozszerzonej jak i podstawowej także będą tańsze o 200 zł
 • Zajęcia stacjonarne Teddy Eddie w grupie najmłodszej START dla dzieci 2-3 lata (2x25min w tygodniu) można natomiast wykpić taniej o 180 zł, podobnie jak niemiecki dla dzieci 7-9 lat.
 • Zajęcia z niemieckiego w grupie zaawansowanej C1 online można kupić o 200 zł taniej a pozostałe zajęcia grupowe online tańsze będą natomiast aż o 180 zł.

Pełną listę rabatów LAST MINUTE można zobaczyć pod tym linkiem: https://bestcentrum.pl/strona/last-minute

RABAT INAUGURACYJNY -15% NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE NA BESTCENTRUM.ONLINE

A to nie wszystko jeżeli chodzi o rabaty. Miesiąc temu BEST CJO zainaugurował nową usługę, którą jest portal http://www.bestcentrum.online dedykowany uczącym się języków obcych, którzy wolą mieć zajęcia indywidualne bez wychodzenia z domu z najlepszymi lektorami jakich posiada BEST CJO w wielu swoich lokalizacjach. To także nowy i szybki sposób na zakupienie wybranej ilości godzin zajęć indywidualnych online dla jednej, dwóch lub trzech osób. (np. rodzeństwa, partnerów, dla rodziny, czy przyjaciół na podobnym poziomie językowym).

I właśnie dla tych wszystkich co wolą wygodę i komfort swojego domu, oszczędność czasu, dopasowane zajęcia do własnego tempa i celu nauki, BEST CJO przygotował RABAT INAUGURACYJNY w wysokości 15% dla pierwszych 100 klientów nowego portalu, co oznacza realnie, że kursy indywidualne kupione przez stronę http://www.bestcentrum.online będą tańsze od 100zł do nawet 1500zł w zależności od języka, poziomu i wielkości pakietu. A oto reklama portalu, która być może zachęci Państwa do wykupienia zajęć dla siebie lub dla swoich bliskich, a może dla swoich pracowników.Na pewno warto. Oto atuty portalu www.bestcentrum.online
 • zajęcia z 20 języków świata dla dorosłych, młodzieży i dzieci (już od 3 roku życia) a także dla FIRM
 • zajęcia z języka ogólnego lub branżowego zawsze metodą komunikacyjną (dużo konwersacji)
 • przygotowanie do egzaminów szkolnych: matura, egzamin ósmoklasisty
 • przygotowanie do egzaminów międzynarodowych: m.in. FCE, CAE, TOIEC, IELTS, PTE, WiDaF, Goethe, DELE, DELF, CILS, CELI, Bergentest, a także egzaminy z rosyjskiego, czeskiego, polskiego.
 • możliwość darmowej lekcji próbnej
 • pakiety 6, 12 , 24, 36 lub 48 godzin zegarowych, które można podzielić na lekcje 40, 45, 60 lub 90, a dla dzieci także 30 minut.
 • szybki zakup online za pomocą karty, BLIK-a lub przelewu
 • przy zakupie możliwość niskooprocentowanych rat
 • dedykowany opiekun kursu z ramienia BEST CJO.


Zapraszamy uczących się języków na http://www.bestcentrum.online. Rabat nawet do 1500zł czeka na pierwsze 100 osób.

Więcej o BEST CJO pod poniższymi linkami:


--
BEST CJO TYCHY
ul. Kopernika 1B
(przy stacji PKP Tychy Aleja Bielska)
tel. 32 217-78-01
kom. 500-169-042 (ws kursów stacjonarnych)
lub 500 161 868 (ws kursów online)
tychy@bestcentrum.pl