Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2020
  • 28 września 2020
  • wyświetleń: 1645

Od poniedziałku zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

W poniedziałek, 28 września przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Ulica Dzwonkowa została już przebudowana na odcinku od ul. Cmenternej do ul. Jaskrów. Droga została poszerzona i ułożono nową asfaltową nawierzchnię. Od poniedziałku, 28 września odcinek ten zostanie udostępniony kierowcom, co pozwoli wykonawcy inwestycji przejść do kolejnego etapu prac.

- Z chwilą oddania do użytku przebudowanego odcinka ulicy Dzwonkowej, równolegle zamknięty zostanie około 300-metrowy fragment biegnący od ul. Jaskrów do ul. Ostróżki wraz z ul. Krokusów - mówi Agnieszka Kijas, rzecznik Miejskiego Zarządu ulic i Mostów w Tychach. - To dużo mniejszy zakres prac i utrudnienia potrwają tu kilka tygodni. Kierowców prosimy o ostrożność i stosowanie się do znaków.

Zmiany dotyczą także kursowania autobusów. Linie L oraz 131 skierowane zostają na trasy objazdowe.

Linia L

  • w kierunku TYCHY BARWNA CMENTARZ, w kursach od przystanku TYCHY CZUŁÓW NARCYZÓW , po obsłużeniu p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA, autobus pojedzie z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA, do przystanku TYCHY WARTOG ŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy), zlokalizowanego w rejonie skrzy ż owania ul. Dzwonkowej i ul. Jaskrów i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy. W kursach rozpoczynających się od p. TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA, autobus pojedzie ul. Oświęcimską do ul. Jaskrów na przystanek TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) i dalej jak wyżej,
  • w kierunku przystanku TYCHY CZUŁÓW NARCYZÓW, po obsłużeniu p. TYCHY WARTOGŁOWIEC SKOTNICA, autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) - z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA - na p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy,
  • w kierunku przystanku TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA, po obsłużeniu p. TYCHY WARTOGŁOWIEC SKOTNICA autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) i dalej do p. TYCHY WARTOGŁOWIEC PĘTLA.


Linia 131

  • w kierunku TYCHY MARII KONOPNICKIEJ, po obsłużeniu przystanku TYCHY WARTOGŁOWIEC SZKOŁA autobus pojedzie na p. TYCHY WARTOG ŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) - z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA - na p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy,
  • w kierunku przystanku TYCHY SPORTOWA po obsłużeniu p. TYCHY ZWIERZYNIEC WIOSENNA autobus pojedzie z ominięciem p. TYCHY WARTOGŁOWIEC ZWIERZYNIECKA na p. TYCHY WARTOGŁOWIEC KOŚCIÓŁ (zastępczy) i dalej zgodnie z podstawowym rozkładem jazdy.

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.