Wiadomości

  • 25 września 2020
  • wyświetleń: 775

"Milion kroków dla Hospicjum" - udało się zebrać pieniądze na pompę!

Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach wzbogaciło się o nową pompę do żywienia dojelitowego. Wszystko za sprawą akcji "Milion kroków dla Hospicjum".

"Milion kroków dla Hospicjum" - udało się zebrać pieniądze na pompę!
Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach wzbogaciło się o nową pompę do żywienia dojelitowego · fot. Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach


3 lipca ruszyła kolejna edycja akcji "Milion Kroków dla Hospicjum". Grażyna i Beata do przejścia miały 440 km Głównym Szlakiem Sudeckim. Kobiety szły, aby wesprzeć i promować Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach - pisaliśmy na ten temat tutaj.

Akcję zakończyły z kwotą 922,80 zł. Reszta pieniędzy niezbędnych do zakupu sprzętu wpłynęła na konto hospicjum od ludzi o dobrych sercach. Pompę udało się zakupić w cenie 2700 zł. Ponieważ dochód z akcji wyniósł 3197,80 zł, reszta uzbieranej kwoty, czyli 497,80 zł, przeznaczona zostanie na inne potrzeby oddziału stacjonarnego hospicjum.

- Z całego serca dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy dla naszych pacjentów nabyć ten sprzęt. Za wpłaty, zarówno te małe jak i te duże, za to, że zawsze możemy na Państwa liczyć. Moc podziękowań kierujemy do Grażynki i Beaty, które dzielnie przemierzają szczyty, aby wspierać nasze stowarzyszenie - czytamy na stronie Społecznego Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.