Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 4429

Policja szuka sprawcy, który płacił skradzionymi kartami bankomatowymi

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży dwóch kart bankomatowych, a następnie dokonywania nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych. W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono zdjęcie osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Policja prosi o kontakt · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 31 sierpnia przy ul. Wyszyńskiego w Tychach. Sprawca przywłaszczył dwie karty bankomatowe, a następnie dokonał nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych w różnych sklepach o łącznej kwocie 420 zł. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcie, na którym został zarejestrowany nieznany mężczyzna, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej osoby.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, około 95 kg, ciemne krótkie włosy, ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, czapkę z daszkiem z logo firmy adidas koloru szarego, spodnie typu bojówki koloru granatowego, na twarzy ma założoną maseczkę, buty sportowe koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.