Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 493

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku - Białej, w dniach 25 - 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych


Jesienna edycja Targów Budownictwa uzupełniona jest Targami Technik Grzewczych i Oszczędności Energii. To sprawia, że dostępna na targach oferta dla domu jest kompletna: od nowocześnie wybudowanej bryły zewnętrznej, poprzez dobrze dopasowane wnętrze, aż po efektywne i nisko kosztowe systemy grzewcze.

W Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej pojawi się ponad 130 firm , by zaoferować mieszkańcom Podbeskidzia i Śląska to, co najlepsze i najnowocześniejsze - w dziedzinie budownictwa, dizajnu i technik grzewczych.

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych


Tegoroczna, jesienna edycja Targów zapowiada się interesująco. Nowości na stoiskach wystawców, prezentacje i pokazy na żywo dotyczące aranżacji wnętrz, stoiska niezależnych doradców, bogaty program imprez towarzyszących.

Leitmotivem targów jest fotovoltaika i energie odnawialne, bowiem w związku z uruchomieniem kilku atrakcyjnych programów dotacyjnych wspierających inwestycje w OZE, w tym fotovoltaikę, spodziewany jest duży wzrost zainteresowania odwiedzających tym tematem. Na targach pojawiło się wyjątkowo wiele firm z tej branży, będzie też Seminarium pt. „Fotowoltaika dla twojego domu” z udziałem ekspertów i praktyków.


Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych wydarzeń towarzyszącym targom:1. Strefa Dobrych Wnętrz -. ekspozycja ta przybliży odwiedzającym nowoczesny design, niebanalne aranżacje i projekty

2. Seminaria targowe:
  • Dom ciepły i przyjazny - dla budujących bądź zamierzających wybudować dom z udziałem ekspertów i praktyków.
  • Fotovoltaika dla Twojego domu - dla zainteresowanych obniżaniem kosztów energii z pomocą dostępnych dotacji.
  • Jak urządzić nowoczesne, komfortowe wnętrze - dla koneserów dobrego stylu i wyszukanych rozwiązań.

Seminaria odbędą się w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja na stronie internetowej wydarzenia http://www.targibielskie.pl

3. Stoiska Niezależnych Doradców
Tutaj możemy zasięgnąć opinii, poznać wiele przydatnych dla nas rozwiązań, które pomogą w podejmowaniu ważnych, inwestycyjnych decyzji, a także otrzymać solidną dawkę wiedzy od obecnych na stoiskach ekspertów i praktyków.

Targi udostępnione są dla zwiedzających: w piątek (25 września) i sobotę (26 września) w godz. od 10.00 do 18.00, w niedzielę (27 września) w godz. od 10.00 do 16.00.
Targi są miejscem bezpiecznym - dla zapewnienia bezpieczeństwa wystawców oraz gości targów jesteśmy w pełni przygotowani organizacyjnie i sprzętowo wg wytycznych Ministerstwa Rozwoju oraz GIS skierowanych do organizatorów targów.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Warunkiem wstępu jest oddanie wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej przy wejściu na targi. Ankietę można pobrać na stronie internetowej wydarzenia i przynieść ją wypełnioną. Można ją też pobrać w punkcie informacyjnym i wypełnić na miejscu. Zapewniamy również bezpłatne parkingi przy Hali Wystawowej.

Targi zostały objęte Honorowymi Patronatami przez:

  • Ministerstwo Rozwoju
  • Ministerstwo Klimatu
  • Marszałka Województwa Śląskiego
  • Posła do PE, Premiera Jerzego Buzka
  • Prezydenta Miasta Bielska-Białej - Jarosława Klimaszewskiego.


Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy: http://www.targibielskie.pl

Reklama