Wiadomości

  • 23 września 2020
  • 26 września 2020
  • wyświetleń: 1242

Industriada: bezpłatne przejazdy pociągami KŚ. Zarezerwuj miejsce

Za nami:

Przed nami wyjątkowe święto wszystkich miłośników zabytków techniki - Industriada 2020 już 26 września! Wśród partnerów wydarzenia nie mogło zabraknąć spółki Koleje Śląskie.

Ten rok jest wyjątkowy z wielu względów - również i dla INDUSTRIADY. Jak informuje organizator - czerwcowa data wydarzenia została przesunięta na 26 września 2020 roku, a świętować będziemy tylko jeden dzień. Przemysłowe serce będzie jednak bić tak samo mocno, jak w poprzednich latach. Wydarzenia i atrakcje będą dostępne w 36 obiektach województwa śląskiego - więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Koleje Śląskie już po raz siódmy włączają się do Industriady i po raz kolejny są partnerem wydarzenia. - Motywem przewodnim tegorocznej Industriady jest "Natura w przemyśle". Tak ekologicznego przewoźnika jak Koleje Śląskie nie mogło zabraknąć i tym razem w wydarzeniu. Pociągi, które jeżdżą w Kolejach Śląskich są nowoczesne i ekologiczne. Generują nawet o 95% mniej CO2 niż transport samochodowy - zapewniają przedstawiciele spółki.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i teraz w tym wyjątkowym czasie, Koleje Śląskie przygotowały dla uczestników możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami śląskiego przewoźnika. W zeszłym roku były papierowe kupony, w tym rozwiązanie bardziej innowacyjne. Kupony papierowe zastąpi system rezerwacji internetowych (z ograniczoną pulą miejsc).

Co należy zrobić?

W poniedziałek 21 września, na stronie internetowej Kolei Śląskich uruchomiona została możliwość rezerwacji miejsc w systemie. Ważna uwaga! Sama rezerwacja nie uprawnia do bezpłatnego przejazdu. Trzeba zgłosić się do kasy spółki Koleje Śląskie w dniach 25-26.09 i ją potwierdzić. Można to również zrobić u kierownika pociągu, ale tylko w dniu INDUSTRIADY (26.09). Co ważne, otrzymany bilet uprawnia do przejazdu tam i z powrotem. Przejazd może odbywać się jedynie na terenie woj. śląskiego. Akcja związana z Industriadą obejmuje stacje znajdujące się w pobliżu obiektów biorących udział w imprezie.

BM / tychy.info

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.