tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 września 2020

Hurtownia opakowań jednorazowych

Materiał partnera:

Najlepsze ceny opakowań jednorazowych można znaleźć w ofercie hurtowni, która specjalizuje się w takim asortymencie.

1. Kto może skorzystać z oferty hurtowni?
2. Dlaczego warto zamawiać pojemniki i opakowania?
3. Największy wybór artykułów jednorazowych

Na szczęście nie musisz tracić czasu na samodzielne szukanie takiej hurtowni, bo wszystkie oferowane przez nią artykuły zamówisz przez internet.

Kto może skorzystać z oferty hurtowni?Bogata oferta takich artykułów jak pojemniki jednorazowe, sztućce i torby do żywności sprawdzi się w każdym lokalu, który świadczy usługi gastronomiczne. Korzystają z niej również hurtownie, sklepy oraz osoby prywatne. W końcu organizując przyjęcie dla większej liczby osób trudno zapewnić każdemu zastawę i sztućce. Nawet jeżeli się to uda, trzeba później poświęcić wiele czasu na sprzątanie. Wybierając natomiast ekologiczne talerze jednorazowe i sztućce można zapomnieć o takim problemie. Przykładowo zestaw 100 sztuk noży jednorazowych w kolorze niebieskim można obecnie kupić za niecałe trzy złote, więc nie są to duże koszty.

Dlaczego warto zamawiać pojemniki i opakowania?Zamawiając opakowania jednorazowe w hurtowni internetowej, można znaleźć nawet takie produkty, których nie mają inni sprzedawcy. Dodatkowo klient ma gwarancję atrakcyjnych cen i dużej dostępności produktów. W sklepie regularnie pojawiają się nowości, więc warto regularnie sprawdzać jego ofertę. Z ostatnio dodanych nowych produktów warto wymienić między innymi serwetki typu kangurek w kolorze szarym, które sprzedawane są w opakowaniach po 50 sztuk oraz pucharki deserowe. Jedno opakowanie zawiera aż 25 takich pucharków, więc spokojnie wystarczy nawet na większą imprezę. Jeżeli jednak potrzebujesz większych ilości w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gastronomiczną, skontaktuj się z pracownikami hurtowni i zapytaj o rabaty.

Największy wybór artykułów jednorazowychW stałej ofercie hurtowni znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do serwowania lub pakowania posiłków na wynos. Zaczynając od serwetek, przez pojemniki na ciasto i kubki plastikowe, a na woreczkach foliowych kończąc. Hurtownia wprowadziła również pojemniki ekologiczne, które na pewno przypadną do gustu osobom, które chcą zrezygnować z tradycyjnych opakowań wykonanych z plastiku. Bio opakowania jednorazowe możesz spokojnie wyrzucić po jednym użyciu bez ryzyka, że zaszkodzi to środowisku, gdyż są produkowane z trzciny cukrowej. Wszystkie rozwiązania dostępne w internetowej hurtowni opakowań mają atesty, które potwierdzają, że dany produkt może mieć kontakt z jedzeniem.