Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2020
  • wyświetleń: 1533

[FOTO] Kierowca Mercedesa wymusił pierwszeństwo i zderzył się z Audi

W środę, 16 września około godziny 18.50 na skrzyżowaniu ul. Towarowa - Cielmicka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy OSP Bojszowy), JRG Tychy oraz ZRM i patrol policji.

Zderzenie osobówek na skrzyżowaniu ul. Towarowa - Cielmicka - 16.09.2020 · fot. 112Tychy


Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji świadków zdarzenia wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca Mercedesa, który jadąc ul. Cielmicką nie ustąpił pierwszeństwa kierującej Audi jadącej ul. Towarową. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa doszło do czołowo-bocznego zderzenia. Samochód marki Audi zatrzymał się na betonowych separatorach przy jednym z nawrotów.

Kierowcy obu pojazdów trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.