Wiadomości

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 4433

Zostawił list pożegnalny i wyszedł z domu. Odnaleźli go policjanci

Dzielnicowi tyskiej komendy w zaledwie pół godziny odnaleźli poszukiwanego 43-latka. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa, pozostawiając list pożegnalny. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Został przekazany pod opiekę pogotowiu ratunkowemu.

Minionej niedzieli przed godziną 22.00 dyżurny tyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który pozostawił list pożegnalny i wyszedł z domu z zamiarem targnięcia się na swoje życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania desperata. Znając rysopis mężczyzny mundurowi kontrolowali miejsca, gdzie mężczyzna mógł się udać.

Dzielnicowi patrolujący rejon Parku Północnego w Tychach zauważyli osobę odpowiadająca rysopisowi poszukiwanego. Okazało się, że to 43-letni tyszanin, którego szukali funkcjonariusze. Dzielnicowi odnaleźli poszukiwanego całego i zdrowego zaledwie pół godziny od zgłoszenia. Z uwagi na okoliczności zdarzenia mężczyzna został przekazany pod opiekę pogotowiu ratunkowemu.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.