Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 437

Mobilna Poradnia Ekologiczna - warsztaty, szkolenia, gadżety

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza mieszkańców Katowic, Mysłowic, Tych oraz powiatów bieruńsko-lędzińskiego i pszczyńskiego do udziału w proekologicznym projekcie edukacyjnym pn. "Mobilna Poradnia Ekologiczna".

Mobilna Poradnia Ekologiczna


Projekt adresowany jest do mieszkańców wyżej wymienionych powiatów należących do jednej z trzech grup wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym (3-9 lat), uczniów szkół podstawowych i średnich (10-18 lat), a także do dorosłych i seniorów (osób w wieku 19+). Celem projektu jest zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców poprzez zmianę ich nawyków.

W ramach projektu zostaną zorganizowane darmowe warsztaty edukacyjne, podczas których uczestnicy zdobędą solidną dawkę wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska, a także pod okiem wykwalifikowanego prowadzącego zajęcia, będą mogli tę wiedzę wykorzystać podczas praktycznej części warsztatów. Dla uczestników przewidziano pakiety szkoleniowe, a także ekologiczne gadżety (gry memory, ekotorby, broszury edukacyjne).

Udział w projekcie jest darmowy. Do udziału w projekcie można się zgłaszać indywidualnie lub grupowo (grupa musi liczyć minimum 20 osób). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.crl.org.pl.

Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego można przeczytać na stronie: bo.slaskie.pl

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.