Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 2557

25-latek handlował amfetaminą i ecstasy. Wpadł w ręce kryminalnych

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki i nimi handlował. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować ponad 4 tysiące porcji dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

25-latek handlował amfetaminą i MDMA. Wpadł w ręce kryminalnych
25-latek handlował amfetaminą i MDMA. Wpadł w ręce kryminalnych · fot. KMP Tychy


Tyscy kryminalni wpadli na trop 25-letniego tyszanina, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli proszek i bryły białej substancji. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina oraz substancja psychotropowa MDMA. Łącznie stróże prawa przejęli narkotyki, z których można było przygotować ponad 4 tysiące działek dilerskich.

25-latek handlował amfetaminą i MDMA. Wpadł w ręce kryminalnych
25-latek handlował amfetaminą i MDMA. Wpadł w ręce kryminalnych · fot. KMP Tychy


Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania oraz udzielania narkotyków. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.