Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2020
  • wyświetleń: 1289

Najpierw zniszczył samochody, a potem zasnął w jednym z nich

Tyscy policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o zniszczenie dwóch samochodów. Straty sięgają łącznie 25 tys. złotych. Mężczyzna najpierw wyładował swoją agresję kopiąc i wybijając szyby w autach, a później zasnął na tylnym siedzeniu jednego z nich.

Dyżurny tyskiej komendy we wtorek nad ranem otrzymał zgłoszenie dotyczące zniszczenia fiata. Właścicielka poinformowała także, że w jej aucie na tylnej kanapie śpi nieznany mężczyzna. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili, że samochód ma liczne uszkodzenia. Obudzili także mężczyznę, który okazał się być sprawcą zniszczeń. 32-latek wszedł do środka najprawdopodobniej przez dach, w którym wybił szybę. Mundurowym przyznał, że pił wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało u niego niespełna promil.

Stróże prawa ustalili, że nie był to jedyny samochód, na którym mężczyzna wyładował swoją agresję. Zaparkowana w pobliżu kia także została zniszczona. Łącznie straty oszacowano na około 25 tys. złotych. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu kara 5 lat więzienia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.