tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2020
  • 31 sierpnia 2020

Poleciał na urlop i zaginął. Policja poszukuje Kamila Żółtowskiego

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą III poziomu za zaginionym Kamilem Żółtowskim. 40-letni mężczyzna miał 31 lipca wylecieć na urlop i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kamil Żółtowski
Policja poszukuje zaginionego Kamila Żółtowskiego · fot. KMP W Tychach


Zaginiony w dniu 31 lipca 2020 roku około godziny 12.00 miał wylecieć na urlop na Teneryfę i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Wiek z wyglądu 35-36 lat, wzrost 191 cm, otyła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, nos długi, prosty, uszy normalne, przylegające, oczy niebieskie, uzębienie pełne.

Mężczyzna w dniu wyjazdu ubrany był w koszulkę w cętki koloru żółto-czerwonego i spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego.

Znaki szczególne: blizna na środku brzucha - pooperacyjna.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Tychy, pod numer telefonu: 47 85 513 86 lub 112.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.