tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2020
  • 30 sierpnia 2020

[ZDJĘCIA] Action otworzył swój pierwszy sklep w Tychach

27 sierpnia sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, zadebiutowała w Tychach. Na klientów czeka ponad 6 000 produktów z 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. artykuły biurowe, tekstylia i środki czystości.

Action otwiera swój pierwszy sklep w Tychach · fot. materiały prasowe


- Tychy, jako jedno z największych miast na Śląsku, są dla nas kolejną bardzo ważną lokalizacją w tym regionie. Bardzo chcieliśmy otworzyć tu sklep Action. Szukaliśmy miejsca, które będzie łatwo dostępne dla lokalnej społeczności. Z naszych doświadczeń, zwłaszcza w czasie pandemii, wynika, że takie lokalizacje sprawdzają się najlepiej. Przykładem mogą być markety, które otworzyliśmy niedawno w Mysłowicach i Piekarach Śląskich. Zainteresowanie, z jakim spotkała się tam nasza oferta, zachęca nas do dalszego rozwoju w tej części Polski. Mogę zapewnić, że nie poprzestaniemy na Tychach - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. - Niezmiennie podkreślam, że bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest priorytetem, dlatego w każdym nowym sklepie zapewniamy środki dezynfekujące i instalujemy ekrany ochronne przy kasach, a na podłodze przyklejamy taśmy pomagające zachować odpowiedni dystans - dodaje.

Sklep Action w Tychach znajduje się przy ul. Sikorskiego 72, w pobliżu skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Są to jedne z najważniejszych ulic tej części miasta - zapewniają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami oraz z drogą krajową nr 1, która stanowi główny wjazd do Tychów od strony południowej i łączy się z innymi ważnymi arteriami komunikacyjnymi Śląska. Osoby zmotoryzowane mają do dyspozycji parking na 79 miejsc postojowych. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych.

W budynku, w którym działa sklep holenderskiej sieci, planowane jest otwarcie drobnych punktów handlowych i usługowych. Ponadto w pobliżu znajduje się duży supermarket spożywczy. Dzięki temu odwiedzający będą mogli zrobić większe zakupy w promieniu zaledwie kilkuset metrów.

Action otwiera swój pierwszy sklep w Tychach
Action otwiera swój pierwszy sklep w Tychach · fot. materiały prasowe


Co znajdziemy w Action?

Action w Tychach jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep zajmuje powierzchnię prawie 1 050 m² i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Obecnie Action poleca szczególnie artykuły szkolne, papiernicze i biurowe. Rodzice przygotowujący dzieci na powrót do szkoły znajdą tu przeróżne zeszyty i notatniki, długopisy, kredki, plecaki, piórniki, przybory matematyczne, organizery na biurko, pojemniki na żywność oraz bidony. Przydatne, również dorosłym, mogą okazać się kable USB, słuchawki, power bank czy etui na telefon. Na półkach nie brakuje też jesiennych dekoracji oraz produktów, które umilą chłodniejsze wieczory - przykładem może być cała gama tekstyliów, w tym ciepłe koce i pledy, poduszki, pościel czy ręczniki, a także świeczki zapachowe, akcesoria do pieczenia, nici do haftowania i szydełkowania oraz zestawy kreatywne i gry dla dzieci. Osoby, które chcą zadbać o dobrą kondycję, z pewnością zainteresują takie artykuły jak taśma elastyczna, skakanka czy mata do jogi.

BM / tychy.info
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.