tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2020
  • 19 września 2020

Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha w Teatrze Małym! Inauguracja sezonu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Spektakl "Władca skarpetek" Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zostanie wystawiony w ramach Sceny Młodego Widza w Teatrze Małym już w sobotę, 19 września o godzinie 16.00. Spektakl zainauguruje sezon artystyczny 2020 /2021.

"Władca skarpetek"
"Władca skarpetek"Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zainauguruje nowy sezon artystyczny w Teatrze Małym w Tychach · fot. Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu


Czy zdarzyło się wam kiedyś odkryć przy porannym ubieraniu, że druga skarpetka z pary zniknęła i nie chce się znaleźć? Co mogło się z nią stać? Czyżby ktoś ją na złość schował? A może nawet ukradł? Czy to krasnoludki podkradają w nocy skarpetki i robią sobie z nich czapeczki? Może zginęła w praniu, pożarta przez pralkę? A może to Władca Skarpetek?

Na te pytania musi sobie odpowiedzieć mały Jaś, który właśnie zgubił skarpetkę. By ją odnaleźć, rusza w podróż po swoim domu. Kiedy rodzice jeszcze smacznie śpią, jego własny dom okazuje się być zaczarowany. Zwykłe przedmioty zaczynają mówić, a nawet śpiewać i tańczyć. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku dla otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.

„Władca Skarpetek” to nie tylko spotkanie z roztańczonymi i rozśpiewanymi przedmiotami codziennego użytku. To także podróż przez świat pełen intrygujących dźwięków, rytmów i muzyki, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl.

Cena biletów: 20/25 zł.
Grupa wiekowa: 3+
Czas trwania spektaklu: 50 minut

Twórcy spektaklu:Scenariusz i reżyseria: Jacek Timingeriu
Scenografia: Katarzyna Karmańska i Jacek Timingeriu
Muzyka: Krzysztof Pachołek
Teksty piosenek: Ewa Zielińska
Występują: Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Filip Niżyński.

Bilety do nabycia w serwisie Ticketportal.pl.

Uwaga! Podczas trwania wydarzenia obowiązuje reżim sanitarny, według zasad poniższego regulaminu.
teatrmaly.tychy.pl/procedury-bezpieczenstwa-w-teatrze-malym-w-tychach-na-czas-zagrozenia-epidemicznego-w-zwiazku-z-zakazeniami-wirusem-sars-cov-2/

ar / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj