tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2020

Autobus zderzył się z osobówką. Jedna osoba pod opieką ratowników

We wtorek, 25 sierpnia po godzinie 12:30 doszło do czołowo-bocznego zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Burschego - Budowlanych - Glinczańska. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrole policji. Dodatkowo na miejscu działał patrol Straży Miejskiej, który pomógł w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Zderzenie autobusu z osobówką - 25.08.2020 · fot. 112Tychy


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca osobowym Peugeotem kobieta wjechała na skrzyżowanie z ul. Burschego wprost pod jadący ul. Budowlanych w kierunku dworca PKP autobus komunikacji miejskiej. Osobówka po uderzeniu została przepchnięta przez autobus kilkanaście metrów. Kierująca osobowym Peugeotem trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Kierowcy i pasażerom autobusu nic się nie stało.

Po wykonaniu dokumentacji pojazdy zostały usunięte ze skrzyżowania. Po około czterdziestu minutach ruch został przywrócony.

Przypominamy, że na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna w związku z modernizacjją i budowa systemu ITS na terenie Tychów. Droga z pierwszeństwem jest ul. Budowlanych. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.