tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2020
  • 30 sierpnia 2020

Westernowy Festyn Rodzinny na Wartogłowcu z kabaretem Czesuaf

Za nami:

Poszukiwani wszyscy mieszkańcy Wartogłowca i okolic, w celu wzięcia udziału w Westernowym Festynie Rodzinnym! Zabawa odbędzie się 30 sierpnia w godzinach 16.00-21.00.

Kabaret Czesuaf
Kabaret Czeusaf urozmaici Westernowy Festyn Rodzinny na Wartogłowcu


- Naszą wędrówkę po Dzikim Zachodzie odbędziemy w towarzystwie jedynego zespołu w Polsce grającego typową muzykę country, czyli Drink Bar - zapowiada Rada Osiedla Wartogłowiec.

Jak podają organizatorzy, najmłodsze Indianki i Indianie postawią własną wioskę indiańską i zatańczą taniec apacza, a także ustrzelą nagrody z łuku. Wraz z rodzicami zagrają w grę terenową. Trochę starsi kowboje będą mogli stanąć do pojedynku rewolwerowców z Dzikim Billem, spróbują swoich sił w ujeżdżaniu byka rodeo, a gdy opadną z sił posilą się popcornem, który będzie bezpłatny!

Najstarsze kowbojki i kowboje zakosztują burgerów i kawy mrożonej prosto z food trucków, a jeśli tego im będzie mało, to docenią grillowe frykasy prosto z Baru Leśna.

Rodzinne selfie w fotobudce, czy wzięcie udziału w konkursach i animacjach rodzinnych, zwieńczy wspólny taniec westernowy prowadzony ze sceny.

Wieczorem do "saloonu" zawita gwiazdorska obsada Kabaretu Czesuaf - zdobywcy wielu nagród na festiwalach kabaretowych w całej Polsce.

- By zapewnić wszystkim bezpieczną zabawę, prosimy o zabranie na wejście maseczek oraz zastosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Zmierzymy Wam temperaturę i wpiszemy na listę obecności, byście mogli poczuć powiew zbliżającego się roku szkolnego. Zadbajmy o siebie wzajemnie! Zapraszamy! - mówią organizatorzy.

festyn

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.