tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2020

Usługi wysokościowe w Polsce

Materiał partnera:

Alpinizm przemysłowy jest bodaj jedną z ostatnich dziedzin w branży szeroko rozumianych usług, w której mimo postępu technicznego nic nie jest w stanie zastąpić pracy człowieka. Nowoczesne sylwetki wieżowców, wymyślny design kształtów, półkola, ostre krawędzie i wgłębienia wykluczają zastosowanie wind i podnośników. Zarządcy wielopiętrowych biurowców, galerii handlowych oraz budynków mieszkalnych dokonując niezbędnych robót konserwacyjnych, zdani są na odwagę i profesjonalizm alpinistów.

Usługi wysokościowe w Polsce


Przemysłowy dostęp linowy.Wszelkie prace wysokościowe mogą być wykonywane jedynie przez doświadczonych i przygotowanych na każdą ewentualność alpinistów. Oczywiście wszyscy poza obowiązkami zawodowymi stale muszą podnosić swoje kwalifikacje, jak i kondycję fizyczną, potwierdzaną licznymi badaniami okresowymi.

W zakres ich obowiązków wchodzą usługi wysokościowe związane z:

  • myciem i malowaniem elewacji;
  • myciem okien;
  • montażem zabezpieczeń przed ptakami;
  • odśnieżaniem dachów;
  • malowaniem i konserwacją masztów;
  • montażem reklam;
  • instalacją anten;


W zasadzie zakres usług, w których stosowany jest dostęp linowy, jest znacznie szerszy, określa go jedynie umowa z zarządcą budynku. Alpiniści przemysłowi znajdują zatrudnienie nawet na platformach naftowych usytuowanych na pełnym morzu.

Polscy alpiniści.Na szczególną uwagę zasługuje nasza rodzima firma Rope Expert, wykonująca swą ciężką pracę zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Bogate doświadczenie pozwala jej podejmować każde wyzwanie bez względu na wysokość, jak i warunki atmosferyczne. Ich oferta ostatnio poszerzyła się o szeroko rozumiane usługi sterylizacyjne wszelkich rodzajów powierzchni oraz pomieszczeń. Dezynfekcja dotyczy szpitali, budynków oświaty lub urzędów. Firma obsługuje w tym zakresie również hotele, obiekty handlowe, biura czy lokale gastronomiczne. O pomoc do Rope Expert mogą się także zwracać wspólnoty mieszkaniowe i administracje osiedli. Oczywiście wszelkie wydatki poniesione w związku z wyżej wymienionymi usługami są rzetelnie udokumentowane dla potrzeb służb rachunkowych i technicznych.

Zasięg działania.Rope expert obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Nie ma absolutnie znaczenia lokalizacja obiektu, delegowani pracownicy dojadą w każde miejsce.

Rope Expert dysponuje własnym zapleczem logistycznym umożliwiającym zarówno przewóz personelu, jak i niezbędnego wyposażenia do prawidłowego wykonania powierzonych usług. Nie bez znaczenia jest dbałość przedsiębiorstwa o wysoką pozycję na rynku, co wiąże się zarówno wysoką jakością, jak i konkurencyjnością cenową. Firma, bazując na dotychczasowym doświadczeniu, zdecydowanie stawia na preferencje klientów i ich oczekiwania w zakresie wykonywania swych zadań.

Szczególnie istotne są wszelkie uwagi i propozycje, które klienci mogą wyrazić za pośrednictwem formularza kontaktowego.