tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2020
  • 24 sierpnia 2020

Tyszanie "spod drzwi domu" przejadą bezpośrednio do Karpacza!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, firma Hoper, specjalizująca się w przejazdach adres-adres po Polsce, przedłużyła swoją dotychczasową trasą biegnącą z Buska-Zdroju do Wrocławia, aż do Świeradowa-Zdroju. Dzięki tym zmianom, mieszkańcy Tychów będą mogli cieszyć się wygodnym dojazdem do Karkonoszy.

Hoper
Przejazdy “spod drzwi domu” do Karpacza dostępne dla tyszan · fot. www.hoper.pl


Dotychczasowa trasa z Buska-Zdroju, przebiegała przez woj. małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, kończąc się we Wrocławiu. Dzięki wydłużeniu jej do Świeradowa-Zdroju mieszkańcy Tychów mogą wygodnie, bezpośrednio spod drzwi domu, dojechać pod wybrany adres m.in. w Legnicy, Złotoryi, Jeleniej Górze, Karpaczu czy Szklarskiej Porębie.

Przez Oświęcim przebiega także druga trasa krajowa Hopera, Kraków-Trójmiasto. Umożliwia ona dojazd do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości, m.in. Łodzi, Torunia, Ciechocinka, Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Pucka.

Mieszkańcy Tychów mają również możliwość skorzystania z międzynarodowych przejazdów adres-adres realizowanych przez Hopera. Dzięki nim mogą oni dojechać do wielu miejscowości w Niemczech (m.in. Berlin, Drezno, Bonn, Hanover, Kolonia, Dortmund, Dusseldorf, Frankfurt czy Kleve), Holandii (m.in. Amsterdam, Zwolle, Haga, Rotterdam, Tilburg, Eindhoven, Venlo) czy Belgii (m.in. Antwerpia, Lommel, Geel, Maasmechelen)

Komfortowa i bezpieczna podróż dla całej rodziny

Firma Hoper nie jest ograniczona regularnymi miejscami zatrzymania, w postaci konkretnych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania, natomiast miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia podróży są wybierane każdorazowo przez pasażera, w momencie zakupu biletu. Może być to dowolna lokalizacja np. adres domu, hotelu, sanatorium, urzędu, miejsca pracy czy lotniska.

- Dzięki charakterowi usługi, Hoper umożliwia komfortowy przejazd zróżnicowanej grupie odbiorców. W gronie pasażerów nie brakuje studentów, osób w średnim wieku czy rodzin z małymi dziećmi - mówi Hubert Czapla, dyrektor Marketingu firmy Hoper. - Dla takich klientów udostępniamy foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg oraz podstawki przewozowe dla starszych dzieci. Samochód jest również przystosowany do montażu fotelików dla małych dzieci (poniżej 9 kg).

Hoper
Przejazdy “spod drzwi domu” do Karpacza dostępne dla tyszan · fot. www.hoper.pl


Pozytywne komentarze pasażerów

Marka Hoper pojawiła się na rynku dwa lata temu. Przez ten czas obsłużyła wielu zadowolonych klientów. - Korzystałam już kilka razy. Podróż upłynęła szybko i miło. Kierowcy są mili i uprzejmi. Skorzystam jeszcze w tym roku we wrześniu - pisze pani Martyna.

- Świetna opcja podróżowania z punktu A do punktu B, szczególnie w przypadku, kiedy nie zna się miasta. Kontakt z kierowcą doskonały, podróż z Łodzi do Torunia minęła ekspresowo i w miłej atmosferze, zdecydowanie polecam! - pisze pani Paulina.

Wygodna i szybka rezerwacja biletów

Rezerwacji biletów na przejazd można dokonać na stronie internetowej www.hoper.pl. Firma oferuje swoim pasażerom regularne akcje promocyjne oraz możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego Hoper Mile. Przejazd Hoperem można zamówić także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 222 692 082 oraz w kilkuset punktach stacjonarnych w całej Polsce. 

hoper

BM / tychy.info
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.