tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2020
  • 18 sierpnia 2020

COVID-19 w Szpitalu Miejskim: Izba Przyjęć i O. Internistyczny zamknięte

W związku z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19 u pacjenta Oddziału Internistycznego oraz pracownika Szpitala Miejskiego w Tychach, placówka wstrzymała pracę Izby Przyjęć oraz Oddziału Internistycznego do dnia 23 sierpnia do godz. 08.00.

- Zapewniamy, że zgodnie z obowiązującymi procedurami wdrożono właściwe postępowanie epidemiologiczne, a personel mający kontakt z chorymi na COVID-19 jest poddany kwarantannie oraz badaniom wykluczającym zachorowanie - podano w komunikacie na stronie placówki w mediach społecznościowych.

Do dnia 18 sierpnia nieczynny jest również punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Pozostałe jednostki organizacyjne, w tym oddział pediatryczny, poradnia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz lekarza rodzinnego, a także pracownie i poradnie specjalistyczne działają bez zakłóceń.

Personel szpitala zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełne funkcjonowanie placówki.

- Przepraszamy za utrudnienia, jednak w obecnej sytuacji kierujemy się koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym pacjentom, pracownikom oraz utrzymaniem ciągłości pracy innych oddziałów - czytamy w komunikacie.

ar / tychy.info
źródło: Szpital Miejski w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.