tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2020

Nowy Zastępca Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju

Od 17 sierpnia stanowisko Zastępcy Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju będzie pełniła Hanna Skoczylas - dotychczasowa dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach.

Hanna Skoczylas
Hanna Skoczylas - nowy Zastępca Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju · fot. UM Tychy


Hanna Skoczylas jako Zastępca Prezydenta ds. Infrastruktury będzie nadzorowała i koordynowała pracę: Wydziału Gospodarki Lokalowej, Wydziału Komunikacji, Wydziału Komunalnego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Wydziału Przygotowania i Realizacji Inwestycji, a także jednostek organizacyjnych miasta: Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych i Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych.

Skoczylas od 27 lat związana jest z samorządem tyskim. Od 1993 roku przez 2 lata była inspektorem w Wydziale Gospodarki Lokalowej, a w latach 1995 - 2018 naczelnikiem tego wydziału. W styczniu 2018 roku została Dyrektorem Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. Z wykształcenia jest prawnikiem - absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. W latach 2011-2013 była członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej, działającej przy Ministrze Infrastruktury.

Na stanowisku Zastępcy Prezydenta ds. Zrównoważonego Rozwoju zastąpi Anetę Moczkowską.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.