tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2020

Michał Woźnica wraca do GKS Tychy. Będzie pomagał kierownikom zespołu

Choć z kibicami pożegnał się dwa lata temu, to jego serce cały czas bije dla GKS Tychy. W trójkolorowych barwach rozegrał 657 spotkań, w których zdobył 176 bramek i zanotował 171 asyst. Przy de’ Gaulle świętował trzy Mistrzostwa Polski, siedem Pucharów Polski, Superpuchar Polski i brązowy medal w Pucharze Kontynentalnym. Teraz Michał Woźnica wraca do GKS Tychy. W najbliższym sezonie będzie pomagał w pracy obecnym kierownikom zespołu, Jackowi Kucharewiczowi i Władysławowi Fuksowi.

Michał Woźnica wraca do GKS Tychy
Michał Woźnica wraca do GKS Tychy · fot. GKS Tychy


- Bardzo się cieszę, że ponownie mogę wrócić do GKS Tychy. Cały czas mam kontakt z kolegami w szatni i jestem obecny na meczach. Fajnie będzie znowu poczuć klimat szatni, pomóc chłopakom w przygotowaniach i być po prostu częścią zespołu - mówi Michał Woźnica.

- Michał zawsze zostawiał serce na lodzie i był typem prawdziwego wojownika. Jestem przekonamy, że jego zatrudnienie wniesie jeszcze więcej jakości do pracy naszego sztabu szkoleniowego. „Wozik” ma ogromne doświadczenie, zna praktycznie całą szatnię i jest dla wielu hokeistów autorytetem. W Stanach Zjednoczonych czy Rosji zawodnicy po zakończeniu kariery często są zatrudniani w klubie. Cieszymy się, że po Adamie Bagińskim kolejnym przykładem jest Michał, który dzięki występom przy de’ Gaulle stał się jedną z ikon GKS Tychy - dodaje Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.