tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2020
  • 25 października 2020

Andrzej Piaseczny zaśpiewa w Teatrze Małym dopiero wiosną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Tyski teatr miał gościć popularnego muzyka w sobotę, 24 października. Z powodu poważnej sytuacji epidemicznej koncert został odwołany - ma odbyć się dopiero wiosną.

Piasek


W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną oraz ograniczeniem miejsc na widowni do 25%, organizator podjął decyzję o przeniesieniu koncertów Andrzeja Piasecznego na wiosnę 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W razie konieczności zwrotu - kasa Teatru Małego będzie zwracała pieniądze za bilety zakupione stacjonarnie.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Jest laureatem nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multi platynowych płyt. Współpracował z czołówką polskiej sceny rozrywkowej, miedzy innymi Zbigniewem Wodeckim, Marylą Rodowicz, Robertem Chojnackim, Sewerynem Krajewskim, Janem Borysewiczem.

Wylansował takie przeboje jak: „Budzikom śmierć”, „Prawie do nieba” „Wolność w nas", "Chodź, przytul, przebacz", "Wszystko trzeba przeżyć", "Śniadanie do łóżka".

Od 2008 roku artysta współpracuje z Sewerynem Krajewskim, z którym współtworzył m.in. płytę zatytułowaną „Spis rzeczy ulubionych”. W roku 2017, pojawił się jego nowy, wyczekiwany album „O mnie, o tobie, o nas”.

Mocnym atutem twórczości Andrzeja Piasecznego jest nie tylko chwytliwość piosenek, ale i to, że na koncertach towarzyszą mu znakomici instrumentaliści. Tak będzie również na tyskim koncercie!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj