tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2020

Ruszyli na nowo. Tyszanie po pierwszym treningu w sezonie 2020/21

Po nieco ponad dwutygodniowych urlopach piłkarze GKS Tychy rozpoczęli treningi przed sezonem 2020/21. Odmieniona kadra tyskiej drużyny, prowadzona przez trenera Artura Derbina, pierwszymi zajęciami rozpoczęła jednocześnie przygotowania do pucharowego starcia z Wisłą Płock, które już w najbliższą sobotę przy Edukacji 7.

Pierwszy trening tyszan w sezonie 2020/21 - 10.08.2020 · fot. Łukasz Sobala / www.pressimages.pl


Czasu na letnie przygotowania do sezonu - w związku z panującą obecnie sytuacją epidemiologiczną - jest bardzo mało. Tyszanie po obecnym tygodniu przygotowań i sobotnim pucharowym meczu z Wisłą Płock (godz. 19:00) udadzą się na sześciodniowe zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie rozegrają dwa sparingi - z KKS 1925 Kalisz i Widzewem Łódź.

Plan przygotowań GKS Tychy - lato 2020:
  • 17-22 sierpnia - zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim
  • 19 sierpnia - sparing z KKS 1925 Kalisz
  • 22 sierpnia - sparing z Widzewem Łódź
  • 29 sierpnia, godz. 19:00 - inauguracja Fortuna 1 Ligi ze Stomilem Olsztyn


Pierwszy trening tyszan w sezonie 2020/21 - 10.08.2020
Pierwszy trening tyszan w sezonie 2020/21 - 10.08.2020 · fot. Łukasz Sobala / www.pressimages.pl


W pierwszych zajęciach, które odbyły się na głównej płycie kompleksu boisk przy ul. Andersa, uczestniczyło 27. zawodników, w tym oczywiście wszyscy nowi piłkarze pozyskani w przerwie letniej. W tej grupie zabrakło natomiast zmagającego się z urazem Aleksandra Biegańskiego i - rzecz jasna - przechodzącego rehabilitację po artroskopii kolana, Macieja Mańki.

Kadra GKS Tychy na pierwszym treningu przed sezonem 2020/21:
  • Bramkarze: Konrad Jałocha, Adrian Odyjewski, Kacper Dana, Mateusz Maciejowski.
  • Obrońcy: Anatolii Kozlenko, Nemanja Nedić, Łukasz Sołowiej, Kamil Szymura, Szymon Bielusiak, Bartosz Szeliga, Dominik Połap, Krzysztof Wołkowicz, Marcel Stefaniak.
  • Pomocnicy: Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Oskar Paprzycki, Łukasz Moneta, Bartosz Biel, Jan Biegański, Marcel Misztal, Sebastian Steblecki, Michał Staniucha, Kacper Piątek, Tomasz Krężelok.
  • Napastnicy: Damian Nowak, Dawid Kasprzyk, Szymon Lewicki.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.