tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2020
  • 10 sierpnia 2020

[ZDJĘCIA] Postępuje rozbudowa Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy rośnie. Rozpoczęta w marcu tego roku rozbudowa największego centrum handlowego w Tychach postępuje do przodu. Powoli wyłania się także szkielet nowej części obiektu. W wyniku prowadzonych prac, galeria mająca dziś 36,6 tys. m kw. zostanie powiększona do 44 tys. m kw.

Rozbudowa Gemini Park Tychy - 08.2020 · fot. Gemini Park Tychy


W nowej części, która ma mieć ok. 7 tys. m kw., zostanie ulokowane nowoczesne, wielosalowe kino, a także nowe restauracje i kawiarnie oraz punkty usługowe. Nowa część połączona zostanie także z obecnie istniejącą strefą restauracyjną, w efekcie czego ta zostanie powiększona. W rozbudowanej części znajdzie się również sala zabaw dla dzieci.

- Pomimo pandemii prace na budowie idą zgodnie z planem, a nowa część galerii stopniowo nabiera kształtów, pnąc się do góry. Trwa także komercjalizacja. Prowadzone są obecnie rozmowy z najemcami, którzy zainteresowani są ulokowaniem swoich marek w większej galerii - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Rozbudowa Gemini Park Tychy - 08.2020
Rozbudowa Gemini Park Tychy - 08.2020 · fot. Gemini Park Tychy


Dzięki rozbudowie Gemini Park zyska nie tylko ofertę rozrywkową, której obecnie tu brakuje, ale także wzbogaci swoją ofertę gastronomiczną. Ta obejmuje dziś 12 lokali.

- Rozbudowa umożliwi nam wejście do grona największych galerii handlowych na Śląsku. Pozwoli nam także w pełni wykorzystać potencjał obiektu. Rozwój oferty rozrywkowej, a także pojawienie się nowych restauracji, umocni naszą pozycję w regionie, a także przyciągnie nowych klientów z Tychów, ale także kilkudziesięciu ościennych miejscowości - mówi Misztalewski.

BM / tychy.info
źródło: Gemini Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.