tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2020
  • 10 sierpnia 2020

[FOTO] Chill Zone w Parku Suble - hamaki i leżanki cieszą mieszkańców

Wakacje to czas relaksu. Jeżeli nie wyjeżdżamy z miasta, możemy przynajmniej przez chwilę poczuć się jak na urlopie nad... tyskim stawem w Parku Suble.

Hamaki i leżanki, czyli relaks nad stawem w Parku Suble · fot. Michał Kasperczyk


Park Suble to kolejne miejsce w mieście, gdzie tyszanie mogą cieszyć się wyjątkowymi udogodnieniami stworzonymi dla relaksu. W cieniu drzew, po dwóch stronach stawu, Tyski Zakład Usług Komunalnych zainstalował dwa podwójne hamaki oraz dwie dwuosobowe leżanki. Wszystkie wyjątkowo wygodne, sprzyjają nie tylko wakacyjnemu relaksowi.

- Leżanki są ogromne pomieszczą więc przynajmniej po dwie osoby. Podobnie hamaki - mówi Katarzyna Palka z Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach.

Hamaki i leżanki, czyli relaks nad stawem w Parku Suble · fot. TZUK


Leżanki mają wymiary 2,3 metra długości i 2 metry szerokości. Hamaki - 1,4 metra szerokości i ponad 2 metry długości. Koszt zadania to 47 600 zł.

- Projekt został zrealizowany w ramach Tyskiego Budżetu Obywatelskiego, dlatego korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować mieszkańcom za zaangażowanie i oddane głosy - mówi Michał Kasperczyk, pomysłodawca hamaków. - Hamaki i leżanki są wygodne i wysokiej jakości, więc mam nadzieję, że to udogodnienie, które ma służyć wszystkim, będzie uszanowane i nie zostanie zdewastowane - dodaje.

BM / tychy.info
źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.