tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2020
  • 8 sierpnia 2020

Zbiórka rzeczy dla 1,5-rocznego Dawidka z Tychów ranionego nożem

Mieszkanki Tychów, pani Beata oraz Paulina, przy wsparciu restauracji Fantazja, organizują zbiórkę na rzecz 1,5-rocznego Dawidka, który w piątek, 31 lipca został ugodzony nożem przez swoją matkę na Osiedlu H w Tychach.

ubrania, dziecko
Zbiórka rzeczy dla 1,5-rocznego Dawidka z Tychów · fot. pixabay.com


Potrzebne są pieluchy w rozmiarze 5, mleko Bebiko Junior 3 NUTRIflor Expert, oliwki do ciała, Sudocrem, szampony i żele dla dzieci, chusteczki nawilżające, ubranka dziecięce w rozmiarze 94 - 98 w tym kaftaniki, piżamki, koszulki bawełniane, spodenki, spodnie, bluzy, dresy, skarpetki. Najlepiej, jeśli ubranka będą nowe, a jeżeli będą używane to powinny być czyste - wyprane i wyprasowane. Przydadzą się także maskotki.

Dary można przynosić do Restauracji Fantazja przy ul. Zagrodowej 6 w Tychach codziennie od 5 sierpnia w godzinach 12.00 - 19.00. Na miejscu wszystkie rzeczy przyjmuje i sprawdza Paulina Loskot.

Zebrane przedmioty zostaną w obecności babci chłopczyka przewiezione do szpitala, w którym przebywa dziecko. Na wszystkie dodatkowe pytania organizatorka zbiórki odpowiada poprzez komunikator Messenger na Facebooku - link do profilu pani Beaty znajduje się tutaj.

- Z całego serca z góry dziękuję w imieniu Dawidka i jego babci - mówi pani Beata.

O tragedii w Tychach przy ul. Honoraty w Tychach pisaliśmy tutaj.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.