tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2020

Kradzież telefonu ze sklepu przy ul. Towarowej

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia telefonu Xiaomi Redmi Note 8T, do którego doszło 4 lipca w godzinach 15.00-17.10 na terenie jednego ze sklepów przy ul. Towarowej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży telefonu
Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży telefonu · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia kobiety, która może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: kobieta w wieku ok. 45 lat, włosy koloru blond, ubrana w czarne krótkie spodenki, czarną koszulkę z rombem koloru złotego i ciemne buty typu klapki.

Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży telefonu
Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży telefonu · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają kobietę zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.