tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2020

Wyniki tyskich uczniów wyższe niż średnia w województwie i kraju!

Od 16 do 18 czerwca uczniowie szkół podstawowych w całym kraju pisali egzamin ósmoklasisty. Wyniki, jakie uzyskali tyscy uczniowie są wyższe niż średnia nie tylko w województwie śląskim, ale i w całej Polsce.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty


Tegoroczne średnie wyniki uczniów tyskich szkół piszących egzamin ósmoklasisty na arkuszach standardowych, zgodnie z danymi podanymi przez Centrum Informatyczne Edukacji, przedstawiają się bardzo dobrze na tle wyników w województwie śląskim i w Polsce.

Począwszy od piątku tj. 31 lipca b.r. absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się w Internecie z wynikami tych egzaminów i od tego dnia mogli odbierać w swoich szkołach podstawowych Zaświadczenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie o uzyskanych wynikach.

Zaświadczenia te, ubiegający się o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych, są zobowiązani dostarczyć do 4 sierpnia tj. do wtorku godz. 15.00, do wybranej w pierwszym priorytecie szkoły ponadpodstawowej.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.