Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020

Samochód potrącił rowerzystę, gdy ten przejeżdżał przez drogę

W niedzielę, 2 sierpnia około godziny 18.40 na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną ścieżką rowerową (znak D-6b) doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy.

Potrącenie rowerzysty na al. Piłsudskiego
Potrącenie rowerzysty na al. Piłsudskiego - 2.08.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały patrole policji oraz ZRM. Z pomocą rowerzyście podążyli świadkowie zdarzenia. Lewy pas w kierunku centrum miasta został zablokowany na czas działań ratunkowych.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, jak i relacji świadków wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca osobowego Opla, który nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście. Kierujący jednośladem trafił pod opiekę ratowników medycznych, na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń.

Potrącenie rowerzysty na al. Piłsudskiego
Potrącenie rowerzysty na al. Piłsudskiego - 2.08.2020 · fot. 112Tychy


Kierowca Opla został przez policjantów uznany winnym spowodowania zdarzenia i ukarany mandatem karnym. Po około godzinie działania na miejscu zostały zakończone.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.